جستجو

ثبت مشاور

آموزش تزئین انواع کیک با گل رز خامه ای

تاریخ : 1398.06.02
نظرات : 0

بی بی پز : برای تزئین کیک ها ، از شکلات ، خامه ، پودر قند ، دراژه ها و ... معمولا استفاده می شود . در این بخش میتوانید با آموزش طرح گل رز با خامه ، روی کیک خود را پر از گل های رز خامه ای کنید . در ادامه ، آموزش طرح گل رز خامه ای را مشاهده نمایید.

 

آموزش قدم به قدم تزئین کیک با گل رز خامه ای

 

مواد لازم گل رز خامه ای برای تزئین کیک

 

خامه فرم گرفته 

 

رنگ قرمز یا صورتی برای گل رز خامه ای ( میتوانید از سایر رنگ ها نیز برای خامه و گل رز خامه ای خود ، استفاده کنید. )

 

ماسوره گل رز و یا سلفون ضخیم برای گل رز خامه ای 

 

پایه متحرک برای گل رز خامه ای 

 

 

روش تهیه گل رز خامه ای برای تزئین کیک

 

## برای ساخت گل رز خامه ای برای تزئین کیک ، در قنادی ها معمولا از یک پایه که با حرکت دادن و چرخش آن به سمت های مورد نظر با دست ، استفاده میکنند ولی اگر این پایه ها را برای گل رز خامه ای برای تزئین کیک در اختیار ندارید ، میتوانید روی کف خارجی یک لیوان یکبار مصرف و یا حتی روی کف خارجی لیوان های استیل و شیشه ای ، گل رز خامه ای برای تزئین کیک را انجام دهید . اگر کف خارجی لیوان صاف نبود ، با مقداری کاغذ آلومینیوم کاملا صاف شده بپوشانید و گل رز خامه ای برای تزئین کیک را انجام دهید. قطر کف خارجی لیوان ، بهتر است 5 تا 7 سانت باشد تا برداشتن گل رز خامه ای آماده شده از روی آن ، راحت باشد.

 

## با ماسوره گل رز ، ( در لوازم قنادی فروشی ها موجود است ) که داخل قیف قرار داده ایم و قیف را از خامه رنگی پر کرده ایم و یا برش زدن یک نایلون سلفونی ضخیم و چسباندن چسب نواری در دوطرف سر نایلون که بصورت اریب برش زده ایم ( یک و نیم سانتی متر برش بزنید.) شروع به ایجاد طرح گل رز روی سطح آماده شده نمایید.

 

## ابتدا یک حجم هرمی از خامه ، روی سطح تشکیل می دهیم . ( سطح خود را بچرخانید و قیف را همزمان فشار دهید تا هرم خامه ای شما تشکیل شود. )

 

## قسمت نازک ماسوره را بطرف پائین قرار می دهیم و یک استوانه روی راس هرم خامه ای ، تشکیل می دهیم . ( سطح را همزمان با زدن خامه ، در هر مرحله ، بچرخانید.)

 

## به همین ترتیب ، لایه لایه و روی هم ، استوانه های نیمه و باز تری را تشکیل دهید .

 

## حالا با یک کاردک یا چاقوی تیز و دارای سطحی یکنواخت و نازک ، گل رز خامه ای را از سطح خود ، جدا و برداشته و روی هر قسمتی از کیک خود که می خواهید ، قرار دهید. 

 

## اگر گل رز خامه ای شما در هر مرحله ای خوب شکل نگرفت ، نا امید نشوید و دوباره تهیه گل رز خامه ای برای تزئین کیک را تکرار کنید. 

 

حتی اگر مبتدی هم باشید ، باز هم میتوانید یک گل رز را با خامه درست کنید. 

 

در ادامه ، تمامی تهیه گل رز خامه ای برای تزئین کیک مراحل را بصورت تصویری و قدم به قدم ، مشاهده نمایید.

 

آموزش قدم به قدم تزئین کیک با گل رز خامه ای


فیلم و سریال تصادفی


دسته بندی :  کیک و شیرینی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

تلفن
واتس آپ